יתרונות הדרכון

לבדיקת זכאות ללא עלות וללא התחייבות:

* השירות ניתן בכפוף לתקנון ולמדיניות הפרטיות

למה דווקא דרכון פורטוגלי?

לפני כ-500 שנה, נחקקו חוקים ספרדים ופורטוגלים אשר הביאו לקץ הנוכחות היהודית בחצי האי האיברי – משמע גירוש המוני של יהודי ספרד ופורטוגל לדורותיהם.

כחמש מאות שנים לאחר מכן, בשנת 2015, נחקק חוק פורטוגלי נוסף אשר תיקן את אותו עוול היסטורי. נכון להיום, צאצאי המגורשים מאותן המדינות רשאים לשוב למדינות מהן אבותיהם גורשו ואף לשהות שם כאזרחים שווים מן המניין ולהינות ממלוא ההטבות שכרוכים באזרחות אירופאית.

כמו כן, מדובר במדינה יפהפייה ובטוחה אשר מתאפיינת בתושבים בעלי מנטליות מקסימה וחברתית למדיי שרק מחזקים את הרצון העז להוציא דרכון פורטוגלי.

חשוב לציין שמדובר בתהליך פשוט וקל למדיי שלא מצריך מצדכם מעבר פיזי או מבחני קבלה כמו ידיעה של השפה, הוכחות ידע וכו'. 

כניסה למדינות ללא צורך באשרה (כולל ארה"ב)

אחד היתרונות היותר משמעותיים שתרוויחו כחלק מתהליך הוצאת דרכון פורטוגלי – אירופאי הוא העובדה שיתאפשר לכם מעבר נוח ופשוט בין כל מדינות האיחוד האירופי ובכלל ללא כל צורך באשרה מיוחדת כזאת או אחרת. 

זכות לעבודה ולמגורים במדינות האיחוד האירופי

דרכון פורטוגלי – אירופאי מקנה לכם את הזכות לעבוד ולחיות במדינות האיחוד האירופי כחלק מהיותכם אזרחים פורטוגלים מבלי להידרש לקבל אישור מיוחד לכך. 

הזדמנויות נדל"ן נדירות + הטבות מיסוי

יתרון נוסף שתרוויחו כחלק מהוצאת דרכון פורטוגלי – אירופאי הוא שלל ההזדמנויות העסקיות להשקעות ולרכישות נדל"ן בפורטוגל בפרט ובאירופה בכלל. בנוסף, מגיעות לכם הטבות מיסוי שמונגשות אך ורק לאזרחים בעלי דרכון האיחוד האירופי.

לימודים אקדמיים חינמיים\מסובסדים

כחלק מהפיכתכם לאזרחים פורטוגלים מן המניין, מגיעים לכם לימודים חינמיים או מסובסדים מטעמי המדינות בכל האיחוד האירופי ללא יוצא מן הכלל.

העברת אזרחות לדורות הבאים

 ברגע שתהליך הוצאת הדרכון מגיע לסיומו, קיימת בפניכם האופציה להעביר את האזרחות ואת כל הטבותיה לדורות הבאים ועל כל המשתמע מכך.